فروش محصول در دنیای امروز

شاید روزگاری خرید کالا از طریق اینترنت تنها یک لطیفه بود و برای کسب و کار های سنتی عبارتی وجو داشت که بیان میکردند که مشتری باید محصول مارا لمس کند ، بچشد ، ببیند و …..

البته این موضوعات مربوط به دوران کهن نیست و حتی امروزه این چنین صحبت ها هنوز بر سر زبان فروشندگان هست .

آجیل و خشکبار جزو محصولاتی است که مشتریان باید آن را ببینند و میل نمایند ولی زمان و هزینه ی مراجعه به فروشگاه های آجیل و خشکبار برای آنها دارای هزینه ی بسیار است و محصولات آجیل و خشکبار یکی از هزاران محصولی است که باید در سبد تغذیه و سلامتی خانواده ها قرار گیرد .

اما خرید محصولات با کیفیت و جابجایی کمی سخت شده و هزینه های این محصولات بسیار تغییر کرد و این نیاز مهم کم کم از سبدخرید تعداد زیادی از هموطنانمان کم شد .


و در این بین

 
 
  

آجیلنو به عنوان اولین فروشگاه تخصصی آجیل و خشکبار

متولد شد
اهداف آجیلنو :

ما با کمترین سود برای خود تلاش میکنیم تا بتوانیم خرید آجیل و خشکبار را برای همه فراهم کنیم تمام هموطنانمان توان خرید آن را داشته باشند .

کلیه محصولات ما توسط مجموعه آجیلنو حسینی تهیه می شود و ما توان عرضه ی روزانه ی آجیل را به تمام کشور داریم و تلاش کرده ایم که پخت خود را روزانه انجام دهیم تا بهترین کیفیت را به شما هدیه دهیم.

مشتری مداری برای ما تنها به معنی احترام به مشتری نیست و ما در کنار احترام به مشتریان خود ، به آنها متعهد ، صادق ، با انصاف هستیم

محصولات ما برای شما عرضه میشود ،

یکبار امتحان کنید تا لذت خرید آسان را درک کنید